تاریخ :1396/06/21 8:06 AM
هوای امارات با پرسپولس یار نیست/ دوست داریم متفاوت باشیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:شرایطمان در دبی بسیار خوب است، تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در بازی با الاهلی موفق شویم.

به گزارش بصیرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه به دنبال شاد کردن ۸۰ میلیون ایرانی در بازی فردا برابر الاهلی عربستان است گفت: شرایطمان در دبی بسیار خوب است، تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در بازی با الاهلی موفق شویم.

 او ادامه داد: متاسفانه هوا با ما یاری نمی‌کند، چون اینجا رطوبت بسیار بالایی دارد، اما این شرایط نمی‌تواند برای ما مشکل ساز شود و با تمام خوشبینی به ابوظبی خواهیم رفت.

برانکو درباره شرایط فنی تیم پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد و اینکه ۳ بازیکن ۳ اخطاره دارد اظهار کرد: شرایط تیم در دبی بسیار عالی است و تمام تلاشمان را برای یک بازی خوب مقابل الاهلی انجام خواهیم داد. ما برای پیروزی وارد میدان می‌شویم و فقط یک هدف داریم ، آن هم پیروزی است. بازی ساده‌ای نخواهد بود با تیمی بازی می‌کنیم که ۸ ملی پوش عربستان را در اختیار دارد و همینطور بازیکن خطرناکی، چون عمرالسومه که در بازی رفت خیلی اذیتمان کرده، اما ما هم تیم کوچکی نیستیم و در مقابل آن‌ها قهرمان ایران حضور دارد و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا صعود کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس افزود: درباره کارت زرد‌ها هم هیچ حسابگری نخواهیم کرد و با تمام انرژی کار را شروع می‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم وبازیکن ذخیره زیادی داریم که در هر زمان می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

برانکو درمورد ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی گفت: ما ترکیب خودمان را داریم و البته دوست داریم متفاوت هم باشیم. مهمترین مسئله این است که همه بازیکن‌ها در سلامت هستند به جز سید جلال حسینی که مصدوم است. اکنون بازیکن‌ها در وضعیت بهتری نسبت به بازی رفت قرار دارند. در تمرین آخرهم شرایط بازیکنان را بررسی می‌کنیم تا متوجه شویم که در چه وضعیتی هستند و بر اساس آن تصمیم نهایی را برای ترکیب می‌گیرم.

او بیان کرد: قطعا سید جلال حسینی در بازی فردا غایب خواهد بود و طبق برنامه شخصی تمرین می‌کند.

سرمربی پرسپولیس درباره استفاده از شجاع خلیل زاده و محمد انصاری در خط دفاع گفت: از شما تشکر می‌کنم که کمک می‌کنید و ترکیب تیم را مشخص می‌کنید.

برانکو درباره برنامه ریزی برای صعود با توجه به شرایط بازی‌های رفت تصریح کرد: ما کامل به این قضیه واقف هستیم و انتظار دارم بازیکنانم شوق و انرژی صعود خودشان را نشان دهند تا با پیروی در این بازی دل ۸۰ میلیون ایرانی را شاد کنیم.

انتهای پیام/